Rustik dekorasyon

Doğal yaşamı çağrıştıran rustik dekorasyonu düz,minimalist çizgilerle ifade edilen modern tarz içinde kullanarak odanızı ve hatta yakat odanıza farklı dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Birkaç ip ucu

*Doğal ahşap mobilyalar,beyaz sıva,kireç duvarlar,taş veya tuğla gibi doğal malzemeler,yün halı ve kilimlerle,modern bir kanepeyi birada kullanabilirsiniz.
*Siyah-beyaz,aydınlık-karanlık, feminen-maskülen,modern-rustik,eski-yeni,kontrastlarla ortaya çıkan estetik.
*Modern-rustik renk paletler:.kum,hardal sarısı,kurşun rengi,kahverengi,bej gibi toprak tonları,koyu kırmızılar

*Duvarınızda rustik renk ve dokuları kullanacaksanız, buna kontrast olacak modern mobilyaları kullanın veya bunun tam tersi modern duvarlarda rustik mobilyaların tercih edin.
*Modern parlak aletlerinizi,saat,tost makinesi vb. mutfak aletleri,lambalar,rustik dokulu duvarların önünde kullanın.
*Modern duvarlarınıza kontrast olabilecek çam veya meşe mobilyalar,odun sobası,taş şömineler,büyük ahşap çerçeveli aynalar,ahşap mutfak birimleri ve ahşap yer döşemesi gibi rustik unsurları birarada kullanın.
*Yemek odanızda modern sandalyeleri,eski doğal ahşap bir masayla kullanabilirsiniz.

*Mutfakta Provençal parçalarla modern lüks parçaları birarada kullanın.Yeni paslanmaz çelik fırın,seramik kavanoz  ve eski mutfak aletlerini karıtştırn.El yapımı seramikleri gruplar halinde raflarda sergileyebilirsiniz.Eski süt şişeleri,testiler,fincanları raflara asarak eski ve yeni objeleri biraraya  getirin.Sepetleri de hem dekoratif hem de depolama amaçlı kullanabilirsiniz.

 

Firma Rehberi

Ada Koltuk

Ada Koltuk 2006 yılında kurulan, dün ve bu günün çizgisini tasarımlarında bir araya getiren genç bir firmadır. Üstün hizmet ve kalite anlayışı ile yoluna devam etmektedir. İlke olarak müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız, birçok ülkeye tasarımlarını tanıtmış ve kabul görmüştür. 4500 metrekare alanda sadece koltuk üretimi yapan firmamız, faaliyet gösterdiği mobilya sektöründe daima yenilikçi, standartlarını […]