Antika Mobilya

Eşyalarımız zaman içinde eskimekte olup doğası gereği tüm eşyalarında antika olma özellikleri vardır. Mobilyalar, tablolar, eski müzik çalarlar ve televizyonlar antika eşya sınıfına girmektedir. Döneminde kıymetli olan eşya yıllar sonra antika olma özelliğini taşıyabilir ve en az üzerinden 100 yıl geçmesi gerekmektedir. Eşyanın değeri sadece aradan geçen yıllara göre artmaz, onu yapan ve onu kullanan kişilerde o eşyayı değerli yapar. Antika eşyalar arasında ki değer farkı birbirlerinden farklıdır.

Bu değerler piyasaya göre farklılık gösterir. Osmanlı eserlerinin ve bilhassa osmanlı tabloların Türk piyasasında değerli olması buna örnek gösterilebilir. Hem alıcısı vardır ve de değerleri yüksektir. Bu gibi antik değeri olan eşyaların evlerde kullanılması bilgi gerektirir.

Antika eşyaları evinizde kullanmanız evinize klasik bir hava getieceği su götürmez bir gerçektir. Özellikle halılar evinize ayrı bir tat katacaktır. Mobilyalar da bu sınıfa girmektedir. Evinizin dekorasyonunda antik mobilya seçimi evinize farklı bir hava getirecektir. Günümüzde ev dekorasyonu içinde antik mobilyaların kullanılması evlerine farklı bir hava katmak isteyenlerin gözde modası.

Firma Rehberi

Ada Koltuk

Ada Koltuk 2006 yılında kurulan, dün ve bu günün çizgisini tasarımlarında bir araya getiren genç bir firmadır. Üstün hizmet ve kalite anlayışı ile yoluna devam etmektedir. İlke olarak müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız, birçok ülkeye tasarımlarını tanıtmış ve kabul görmüştür. 4500 metrekare alanda sadece koltuk üretimi yapan firmamız, faaliyet gösterdiği mobilya sektöründe daima yenilikçi, standartlarını […]